Deti a zábava

 

 

Deti sú darom pre každého z nás. Je dôležité aby sa cítili dobre a mali dostatok podnetov k rozvíjaniu svojich kognitívnych schopností a kreatívnych zručností zábavnou formou. Aj preto rezort myslí na všetky deti, či už sú to bábätká alebo teenageri, ktorí si  v hoteli nájdu v zime i v lete atrakcie a animácie s našimi  profesionálnymi animátormi.

Detský kútik 

Čo môže byť krajšie ako radostný úsmev bábätka. Hotel disponuje hračkami aj pre najmenších. Detský kútik plný hračiek, odrážadlá alebo omaľovánky a rozprávkové knižky určite spríjemnia deň a rozveselia vaše detičky.

Pre vaše ratolesti ponúka Horský hotel Mních*** taktiež možnosť            využitia alebo zapožičania:

– detská sedačka na bicykel

– detská postieľka

– redukcia na toaletu

– prebaľovací pult

– detská sedačka v reštaurácii 

Detské ihrisko – Dobové drevené ihrisko

Snom azda každého dieťaťa je zdolať zázračnú cestu za pokladom. Práve v našom dobovom detskom ihrisku sú profesionálne navrhnuté detské preliezky tak, aby po zdolaní všetkých aktivít sa dieťa dostalo ku pokladu stredovekých templárov. Či už ich tam bude čakať sladká odmena – nuž to ponecháme na rodičov. Novinkou je aj bungeetrampolína pre malých aj veľkých. Bungee trampolína sa nachádza v tesnej blízkosti dreveného dobového ihriska a je k dispozícii v letných mesiacoch počas letných prázdnin, prípadne je možné využiť ju na event, teambuilding alebo počas Family day. 

Game room – Herňa

Pre aktívnych hostí, dospelých, ale i deti, je počas celého roka k dispozícii herňa. Zahrať si môžete stolný futbal, basketbal, stolný tenis, biliard alebo vzdušný hokej. 

Rodičia určite ocenia pohybovú aktivitu svojich detí, ktorú zamenia za sedenie pre počítači alebo hraní hier v mobile.

Užite si u nás aktívne strávený spoločný čas so svojimi blízkymi.

Animácie a Zábavný program pre deti

Počas rôznych významných dní a sviatkov, pri organizovaní Family Day a iných firemných akcií sú tu pre spestrenie programu aj naši skvelí animátori, ktorí  sa môžu v kostýmoch rozprávkových postavičiek postarať o program pre detičky a aktívne ich zapojiť do zábavných činností od maľovania na tváričku, až po vystrihovanie snehových vločiek z papiera, či varení čarovného lektvaru alebo karnevalu na korčuliach na hotelovom zimnom klzisku. Zábavné aktivity, športové hry alebo detskú diskotéku ocenia nielen rodičia, ale aj deti.

Fun Aréna

FUN aréna Liptov sa nachádza v krásnom prostredí Západných Tatier, v tesnej blízkosti Horského hotela Mních*** v Bobroveckej doline. Svojim návštevníkom ponúka širokú škálu športových a zábavných atrakcií pre deti, ale aj dospelých. Okrem dobového dreveného detského ihriska pre najmenších, ktoré je k dispozícii celoročne, ponúka zábavný areál rôzne atrakcie ako napríklad: lukostreľba, streľba z kuše, aquazorbing, body zorbing, paintball, paintball strelnica, jazda na terénnych štvorkolkách, lezecká stena, aerotrim, detské elektrické autíčka pre najmenších, bungee trampolína, nafukovacie atrakcie a iné…. Pre individuálnych návštevníkov je otvorená počas letných prázdnin.

FUN aréna Liptov je ideálne miesto pre zorganizovanie eventov a firemných podujatí menšieho i väčšieho rozsahu, Family Day´s, nakoľko ponúka taktiež zabezpečenie kvalitného cateringu priamo z kuchyne Horského hotela Mních***.  Horský hotel Mních***, jeho exteriér (jazierko, chill out zóna, workout ihrisko, tenisový kurt, Humno, zvonica), školiace a kongresové priestory sa aj s prepojením s  FUN arénou Liptov, cateringom, ubytovacími a doplnkovými hotelovými službami  považuje za TOP event hotel na Liptove.

 

 

sk_SKSlovak