Destké Atrakcie

 

 

LASER LIPTOV 

Laserová prestrelka v labyrinte, kolektívna zábavno-dobrodružná hra, ktorá očarí všetkých priaznivcov adrenalínu a aktívneho oddychu.

Nemusíte sa obávať, že sa zašpiníte, hráte v uzavretej, pekne zariadenej aréne. Nemusíte sa báť bolesti, či prípadných modrín, na rozdiel od paintballu je laser tag úplne bezbolestný a bezpečný.

https://www.liptovlasers.com/ 

X – SPORT DETSKÉ ATRAKCIE

Množstvo zaujímavých atrakcií pre deti ako sú štvorkolky, nafukovacie hrady, lukostrelba, paintball, auquazorbing, lezecká stena, bungee tramplína a mnoho iných.

http://www.xsport.sk/ 

FANTÁZIA  LIPTOV – ZÁBAVNÝ PARK

Navštívte najväčší zábavný tematicko-náučný park nielen pre dospelých, ale predovšetkým pre Vaše deti a vnúčatá v srdci Liptova. Vstúpte do sveta Fantázie, kde na Vás čaká neskutočné množstvo zážitkov a zábavy. Park ponúka interiérové aj exteriérové atrakcie, expozície a oddychové zóny s občerstvením.

fantazialiptovpark.sk

ZOOKONTAKT 

V ZOOKONTAKT máte odteraz okrem návštevy vašich zvieracích obľúbencov možnosť zažiť aj množstvo jedinečných atrakcií pre deti a zábavné podujatia pre celú rodinu. Detský vláčik, loďky a obrovské pieskovisko či koncert alebo diskusný večer v obnovenom amfiteátri, výlet k nám je rodinným programom na celý deň!

https://www.zookontakt.sk/ 

en_USEnglish