Relax a šport

 

 

Pohoda, kľud a relaxácia je v súčasnosti na nezaplatenie. Horské prostredie, svieži tatranský vzduch a poloha hotela umocňuje pokojný zážitok z času stráveného v našom hoteli.   

Wellness a Masáže

Od staroveku sa človek učí relaxovať a preto čas, ktorý venujeme sebe by sme mali stráviť v pohodlí relaxačnej hudby, zvukov lesa alebo kvalitnou masážou. Hotelové wellness je vybavené fínskou saunou, infra saunou, ochladzovacím bazénom a vírivkou. Hostia môžu využiť aj privátne wellness s  vychladeným proseccom.

Scott požičovňa športových potrieb

https://www.youtube.com/watch?v=qgFCGxoxqUA

V hoteli sa nachádza požičovňa, kde si naši hostia môžu v zimnej sezóne zapožičať skialpovú výstroj a bežky. V letnej sezóne je možnosť zapožičať si: horské bicykle, e-bike, detský nosič.  Športová predajňa oblečenia, športových potrieb a doplnkov značky SCOTT je pre našich hostí taktiež k dispozícii.

Horský hotel Mních – Požičovňa e-bikov – Visit Liptov

 

 

 

 

 

Workout fitness zóna

Moderným trendom je posilňovanie nielen vo fitness centrách, ale aj OUTDOOROVÉ CVIČENIE V PRÍRODE. Pre priaznivcov zdravého životného štýlu hotel pripravil WORK OUT zónu s vysokoprofesionálnymi fitness prístrojmi tak, aby si pri čerstvom sviežom tatranskom vzduchu prišiel každý náruživý hosť na svoje.

Tenisový kurt/Klzisko

Spomínate si ako deti, keď ste s radosťou v očiach hľadali kúsok malého ľadu aby ste sa s kamarátmi mohli pošmýkať? Hotel vo svojom areáli má svoje zimné outdorové klzisko, kde sa malí aj veľkí môžu zabaviť a vyšantiť na korčuliach. Okrem toho si vedia zahrať aj poriadny tatranský ľadový hokejový zápas. Hotelový areál je vybavený aj tenisovým kurtom. Tenisovýé rakety je možné zapožičať na recepcii hotela. FIREMNÉ AKCIE  tento priestor radi ocenia aj na aktivity ako  futbalzorbing, volejbal alebo futbal, či skupinové tímové zábavné aktivity.

Adrenalínové športy

Umiestnenie a poloha hotela je výnimočná tým, že sa nachádza na úpätí Tatranskej magistrály, kde viete dostať bicyklom od Chočských vrchov, cez Západné Tatry až do Vysokých Tatier. Hotel je preto skvelým východiskovým bodom. Na cyklopotulkách sa viete zastaviť na Salaši Pastierka, prejsť Žiarskou dolinou, navšíviť Kvačiansku dolinu. Pre vášnivých lyžiarov hotel pripavil zľavy na nákup skipassov do rôznych lyžiarskych centier. Samozrejeme, hotel vie zabezpečiť aj hotelový SKI BUS do lyžiarksych centier: Ski Opalisko Závažná Poruba, Ski Žiarce, Ski Podbreziny, Ski Dolinky Žiar, Ski centrum Bačova Roveň, lyžiarske stredisko Jasná Chopok Nízke Tatry. Priaznivcom skialpinizmu, či bežkovania smerujú priamo z hotela bežkárske trate a kvalitný skialpinistický chodník priamo na hrebene Západných Tatier.

  Atrakcie Liptova

 

 

Aquaparky – kúpanie

Vodné Atrakcie

Turistika-Cyklistika

Jaskyne

Detské Atrakcie

Múzea a Galérie

sk_SKSlovak