Update cookies preferences

Blog - Teambuilding na liptove

Humorná olympiáda

Humorná olympiáda

Zábavné tímové aktivity, pri ktorých si zašportujete a užijete si aj pobyt v krásnej prírode priamo v areáli hotela Mních - to je naša unikátna Humorná olympiáda. Zoceľte svoj tím a šetrite pri tom aj svoj rozpočet.

Športovo - humorné disciplíny

Poza bučky, poza kríčky!

Beh s fúrikom cez prekážky s narúbanými trieskami. Súťažia dve družstvá o rýchlejší čas. Kladie sa dôraz na bezpečnosť práce.

Héej, rup!

V lete na lyžiach sa skupina snaží postupným zdvíhaním dosiek a synchronizovaným kráčaním čo najrýchlejšie prejsť stanovený úsek cesty za pokriku „Héej rup! Meria sa čas. Kladie sa dôraz na bezpečnosť práce.

Kto je silnejší?

Preťahovanie veľkým lanom.

Rebrík

Tímová súťaž, kde úlohou je prejsť prekážkovú dráhu stojac v horizontálne položenom rebríku na panve. Úloha je sťažená tým, že vidí iba prvý a posledný v rebríku. Ostatní majú zaviazané oči a musia sa riadiť pokynmi tých čo vidia. Meria sa čas, za aký dokáže skupina doraziť do cieľa.

humorna olympiada 2

Divoká rieka

Cieľom je prekonať rieku len pomocou doštičiek kladených pred seba. Členovia tímu musia spolupracovať tak , aby nevstúpili do rieky. Počet doštičiek je vždy o jednu menej ako je počet členov v tíme.

Kuki, kuk – poklad do rúk!

Zábavné hľadanie pokladov ukrytých vo voľnej prírode, podľa vopred určených indícií. Nájdený poklad pripadne súťažiacim.

 

Pre cenovú ponuku nás kontaktujte na:

0903 508 976, 0903 852 215
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.