Firmy a eventy

 

 

Horský hotel Mních *** je svojím menom, dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym pracovným tímom považovaný za TOP EVENT hotel na Liptove. Vaše predstavy premeníme na realitu –  SME TU PRE VÁS a náš jediný cieľ je váš NEZABUDNUTEĽNÝ zážitok z firemného teambuildingu, školenia alebo večierku stráveného v hoteli Mních***

Firmy a Eventy

Horský hotel MNÍCH *** je svojím menom, dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym pracovým tímom považovaný za TOP EVENT hotel na Liptove. Vaše predstavy premeníme na realitu –  SME TU PRE VÁS a náš jediný cieľ je váš NEZABUDNUTEĽNÝ zážitok z firemného večierku stráveného v hoteli MNÍCH***

Kongres, konferencie a školenia

 

Priestory pre Vaše firemné podujatia

Horský hotel Mních*** ponúka 3 konferenčné miestností s kapacitou do 100 hostí.  Uľahčite si organizovanie Vášho podujatia vďaka našej ponuke komplexných služieb. Gurmánske zážitky v tradičnom liptovskom štýle, pestrý večerný program i teambuildingové aktivity Vám zabezpečíme na mieru, podľa Vašich preferencií.

Pre plnohodnotný a komfortný priebeh školenia vieme zabezpečiť:

Ozvučenie miestností, dataprojektor, premietacie plátno

Fipchart (papier, fixy)

Wi-Fi pripojenie na internet

Rytierska sála

Rytierska sála je dominantou hotela, kde vanie duch histórie. Môžeme ju predeliť posuvnými dverami, čím sa získa priestor na školenie 2 skupín ľudí (14+86). Rytierska sála je tiež vhodným priestorom na firemný večierok, organizovanie plesov, stužkových, či výročných firemných vyhodnotení. Disponuje tanečným parketom a samostatným barom, vlastnými toaletami a priestorom na bufetové stoly. 

Kapacita: 100 hostí

Západná sála

Západná sála svojou polohou umožňuje širokospektrálne využitie: kongresy, školenia, prezentácie, obchodné stretnutia, hudobné podujatia, koncerty, gastronomické stretnutia, interiérové športové aktivity, večernú zábavu, diskotéku …

Kapacita: 80 hostí

Salónik

Salónik svojou menšou kapacitou je ideálny na nerušené firemné rokovania alebo menšie prezentácie, či školenia, firemné porady, obchodné stretnutia, rodinné oslavy, propagáciu výrobkov, prípadne školenia úzkeho okruhu špecialistov, využiteľné napríklad pre masérov, vizážistky, nechtové dizajnérky.

Kapacita: 35 hostí

Firemné večierky

Dlhoročné pôsobenie na trhu nás naučilo odbornej profesionalite, kde s maximálnym úsilím pre vás pripravíme nezabudnuteľný luxusný večierok alebo teambuilding. Zrealizujeme vaše predstavy tak, aby sme naplnili všetky sny o modernom večierku, či už je to o vhodnom výbere moderátora, výzdobe, osvetlenia, ozvučenia, hosteskach, cateringu, či veľkolepom programe, ktorý navrhneme spoločne s vami tak, aby sa všetci zúčastnení cítili výnimočne a odniesli si pekné spomienky z firemnej akcie alebo športového dňa.

Teambuilding

Ak je vaším cieľom zefektívniť fungovanie pracovného tímu. Želáte  si odmeniť svojich významných obchodných partnerov, máme pre Vás jedinečné riešenie. Modernou a zábavnou formou pripravíme skupinové ice-break aktivity, určené pre stmelenie tímu a to od vedomostných kvízov, cez adrenalínové akčné aktivity, až po kognitívno-kreatívne workshopy. Využiť môžete hotelové atrakcie ako sú paintball, offroad, bungeetrampolína, štvorkolky, snežné skútre, umelá lezecká stena, streľba z winchestrovky, lukostreľba. Zahrať si môžete tenis na tenisovom kurte, prípadne je možné využiť trávnatú plochu na futbalový turnaj alebo zahrať šach na nádvorí pod hviezdnym Tatranským nebom. Skvelou skupinovou aktivitou je aj karneval na korčuliach na zimnom hotelovom klzisku.

Plesy a Stužková

 

Rozprávkový deň, kedy sa každý na chvíľku premení na princa či princeznú, kráľa či kráľovnú. Áno,  aj o tom sú výnimočné udalosti, akými sú stužkové slávnosti alebo plesy. Hotel sa postará o výnimočnosť výzdoby, ozvučenia, či farebné osvetlenie priestorov a slávnostného prestierania tak, aby ste sa cítili príjemne a obklopení luxusom, pričom vychádzať budeme z dlhoročnej praxe.

sk_SKSlovak