Ubytovanie

 

 

Vychutnajte si dokonalý pokoj v Horskom hoteli Mních *** v krásnom prostredí liptovskej prírody. Vyberte si z pohodlných izieb a apartmánov alebo sa ubytujte v zrubových chatkách priamo v areáli.

Ubytovanie

Vychutnajte si dokonalý pokoj v Horskom Hoteli Mních *** v krásnom prostredí liptovskej prírody. Vyberte si z pohodlných izieb a apartmánov alebo sa ubytujte v zrubových chatkách priamo v areáli hotela.

Dvojlôžková STANDARD 2

Dvojlôžková izba STANDARD 2 je útulne vybavená manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami. Vychutnáte si krásny výhľad na prírodu Západných Tatier.  Izby sú vhodné aj pre klientov business class, ktorí cestujú na školenie alebo obchodné stretnutie. Dvojlôžkové izby STANDARD disponujú kúpeľňou so sprchovým kútom, TV/ SAT, WIFI. Hotel a priestory hotela sú nefajčiarske.

Dvojlôžková COMFORT 2+1

Dvojlôžková izba COMFORT 2+1  je vhodná predovšetkým pre rodiny s dieťaťom.  V izbe sa nachádza manželská posteľ s prístelkou (pevné výsuvné lôžko pre 1 osobu). Aj tu vás poteší príjemný výhľad na jazierko s fontánou na južnej strane hotela alebo pohľad na panorámu prírody Západných Tatier zo severnej strany. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, TV/ SAT, WIFI. Hotel a priestory hotela sú nefajčiarske.

Trojlôžková LUX  3+1

Trojlôžková izba LUX 3+1  Je vhodnou alternatívou pre rodiny s deťmi. V izbe sa nachádza  manželská posteľ, jedno samostatné lôžko a jedna výsuvná prístelka. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, TV/ SAT, WIFI. Hotel a priestory hotela sú nefajčiarske.

Apartmán  2+2

Apartmán 2+2  so samostatnou spálňou s manželskou posteľou a obývacou miestnosťou, ktorá disponuje rozkladacím gaučom, čo je plnohodnotné lôžko pre 2 osoby, je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi, prípadne pre hostí, ktorí hľadajú nadštandardný typ ubytovania. Apartmán je vhodný aj pre 4 dospelé osoby. Apartmány sú orientované na južnú stranu, dva z nich majú  výhľad na jazierko s fontánou. Sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, TV/ SAT, WIFI, chladničkou. Hotel a priestory hotela sú nefajčiarske.

Chatový Zrub  3+2

Tradičné chatové ubytovanie pre rodiny i skupiny nájdete v drevených zruboch pre 5 osôb (3+2), ktoré sú situované priamo v areáli hotela. Na prízemí zrubu sa nachádza predsieň, menšia spoločenská miestnosť so sedením, kúpeľňa so sprchou a toaleta. Na poschodí je dvojlôžková izba s prechodom do trojlôžkovej izby. Z bezpečnostných dôvodov sú  všetky zruby nefajčiarske.Pri každom zrube je vytvorené ohnisko, kde si môžete pripraviť vlastnú opekačku či grilovačku v príjemnej atmosfére svojich blízkych.Vybavenie: niektoré z chatiek majú plne vybavenú kuchynku s kuchynským riadom, ovládateľné elektrické vykurovanie, alarmový zabezpečovací systém.

© Hotel Mních

sk_SKSlovak